Louis Vuitton više ne vlada samo pistama i luksuznim torbama – sada ulazi i u svet šminke i to na način koji priliči samo modnom gigantu ovog kalibra.
Nova kolekcija La Beauté Louis Vuitton donosi sve ono što bismo očekivali od brenda: raskoš, inovaciju i besprekoran dizajn.
U kolekciji nas čeka 55 ruževa, 10 balzama za usne i 8 paleta senki koje obećavaju poglede zbog kojih će se ljudi okretati. Teksture su svilenkaste, boje idu od bezvremenskih nude tonova do odvažnih, modernih akcenata, a svaka ambalaža izgleda kao malo umetničko delo – minimalistička, elegantna, sa luksuznim detaljima koji nose DNK kuće Vuitton.
Iza čitave priče stoji legendarna makeup umetnica Pat Mekgrat, koja je postavljena za kreativnu direktorku prve LV beauty kolekcije. „Nakon 20 godina rada iza scene na LV revijama, ogromna mi je čast da vodim La Beauté. Ovo nije samo šminka – ovo je novo poglavlje luksuza i kreativnog izražavanja“, izjavila je Pat.
Louis Vuitton ovim potezom ne prodaje samo proizvode – već širi svoj univerzum, nudeći ženama širom sveta priliku da deo tog luksuza ponesu na svom licu, svakog dana.